Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
15 Duim 4 Gat Aangepaste de Legeringswielen van de Grootteauto, Wielen van Legerings de Automobielranden
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Garantie: | 3 jaar |
17 Gesmede corrosiebestendige het Aluminiumwielen van de Duimmachine Gezicht
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Garantie: | 3 jaar |
F60632 wankelde R 18 Duim de Wielenranden van de Randen8.0j Legering voor Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Garantie: | Garantie voor 3 yesrs |
Lichtgewichtaftermarket van de Aluminiumlegering Mag Wielen
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |
A356.2 de Randen van Matte Black Polished 17inch Off Road
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm |
| Garantie: | 3 jaar |
18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering
| Naam: | 18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
Aluminiumlegering 15 Duim4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | Chinese hoge fabriek - kwaliteit 15 wielen van de duim4*4 offroad legering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |

