Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Het de Autowiel van landrover replica truck aluminum alloy omrandt 22 Duim
| Productnaam: | 16-22 van het Landrover aluminum alloy car wheel van de duimreplica de Wielen van de Randen/Truck |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |
het Aluminium van 19x8 19x9 6061 5 het Wielranden van de Gaten5x112 Auto
| Productnaam: | de Douane van 19x8 19x9 rijdt 6061 Aluminium 5 het wiel van de Gaten5x112 auto voor Benz omranden |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
18 19 van het het deelaluminium van de duimsport auto van de de legeringsauto de wielenranden
| Productnaam: | de auto van de aluminiumlegering rijdt randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Het schilderen, Dimond-aangepaste Besnoeiing, |
VIA Gewankelde het Wielrand van de Aluminiumlegering 15 X 8 Duim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Garantie: | 3 jaar 100000km garantie |
Van het de Autowiel van 17×9 JWL de Randen van de het Aluminiumlegering van Rim Beadlock A356.2
| Productnaam: | Universele Gietende de Legeringswielen van het Auto17×9 6 Gat met Beadlock |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Het machinaal bewerkte Wiel van de Gezichtsauto omrandt Aluminiumlegering 19 Duim 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | Structuur |
18 Duim 19 Duim5x114.3 A356.2 Aluminium Rim Alloy Wheels
| Productnaam: | Douane 18 Duim 19 de Gegoten Auto Rim Alloy Wheels van Duim5x112 5x114.3 Wielen Sport |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA de BMW Gesmede Wielen van Aluminiumranden 8,5 Duim 19 Duim
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
6x114.3 18 het Aluminiumranden van de duimdouane, 4Runner 18 Duimwielen
| naam: | 17 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
PCD van het 22 Duimaluminium van 6×139.7 20 de Legeringsranden voor BOSWACHTER ROVER
| Productnaam: | Nieuw ontwerp 20 de wielen van de de randenpcd 6x139.7 replica van het 22 duimaluminium voor Amerika |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |

