Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Maat 1995 18 Randen van de Klassenwielen van Duimmercedes benz E
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
A356.2 Materiaal 15 Duim 4 het Aluminiumwielen van de Gatengietvorm
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De de Duimvrachtwagen van de Suvauto 17x9 rijdt 130mm PCD klantgerichte kleur
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
ET12 de gesmede Wielen die van de Aluminiumlegering Venster 20x10 malen
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
| Kleur 1: | Matt Black +Milling window+Milling nagelt rode deklaag vast |
De Amerikaanse Sportwagen sprak dun het Concave Aluminium van Legeringswielen A356.2 19 Duim
| Productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Schokbestendige 16 17 18 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | De wielen van de de duim4x4 legering van KIPARDO 17 passen offroad 16 duim van 6X139.7 5X150 18 duim |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Lichtgewicht6061-t6-Aluminiumlegering 2 stukken Gesmede Wielen
| Productnaam: | Lichtgewicht6061-t6-Aluminiumlegering 2 stukken Gesmede Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
8X150 verbied Compensatie 114,3 de Wielen van de de Autolegering van PCD 19“ A356.2
| Productnaam: | 8X150 verbied Compensatie 114,3 de Wielen van de de Autolegering van PCD 19“ A356.2 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
5x120 Aftermarket Gesmede Wielen 42mm van de Aluminiumlegering ET
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |

