Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
Aftermarket A356.2 de Wielen van de Autolegering
| NAAM: | Aftermarket A356.2 de Wielen van de Autolegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
20 de Legeringsaftermarket van het 22 Duim5×120 Aluminium Autowielen
| Productnaam: | 20 de Legeringsaftermarket van het 22 Duim5×120 Aluminium Autowielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Aftermarket de Legering PCD 5X114.3 van Alumilum de Randen van 20 Duimwielen
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Garantie: | 3 jaar |
Randen van aluminium de Engelse 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
20 de Legering van de het Aluminiumauto van duim6x139.7 Randen rijdt Steen zwarte kleur
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Garantie: | 3 jaar |
20 de Wielen van de de Toendralegering van Toyota Tacoma van duim4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | de legeringswiel van 17 20 duim4x4 offroad randen voor auto's |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2022 |
| Kleur: | matte zwart of aangepast |
Van de Legeringswielen van KIPARDO 6x139.7 Gietende van het de Autoa356.2 Aluminium de Legeringsranden
| Productnaam: | KIPARDO het nieuwe ontwerp 18 duimwiel omrandt gietende legeringswielen voor auto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60pcs |
17 de vrachtwagenranden van Off Road van het Duim4x4 6x139.7 goedkope aluminium
| Productnaam: | 17 Duim gesmede van het aluminiumoff road van 4x4 goedkope de vrachtwagenranden |
|---|---|
| kleur: | zwart |
| Gat: | 5,6,8 |
5×120 met hoge weerstand PCD 19 Duim de Legeringswielen van de 20 Duimreplica
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |

