Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
De lichtgewicht 18 19 20 21 Wielen van het 22 Duimt6061 Gesmede Aluminium
| Productnaam: | 18 19 20 21 22 duim paste het gesmede wiel van T6061 aluminium met PCD 5x114.3 5x120 aan |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
18“ 19“ 20“ Aftermarket van de Aluminiumlegering Mag Wielen
| Productnaam: | 18“ 19“ 20“ Aftermarket van de Aluminiumlegering Mag Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Grootte: | 18 19 20 Duim |
A356.2 de Randen van Matte Black Polished 17inch Off Road
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Douane 17 18 19 20 21 22 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Douane 17 18 19 20 21 22 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Stijl: | Nieuw Ontwerp |
| Kleur: | silver+much spokes |
De Legeringswielen van de A356.25x100 5x114.3 Auto voor Audi A5 A3
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | machinegezicht |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |
De multidraad Spokes smeedde 20 Duim Chrome Mercedes Rims
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| Pcd: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
De de Duimvrachtwagen van de Suvauto 17x9 rijdt 130mm PCD klantgerichte kleur
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
De Amerikaanse Sportwagen sprak dun het Concave Aluminium van Legeringswielen A356.2 19 Duim
| Productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |

