Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Schokbestendige 16 17 18 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | De wielen van de de duim4x4 legering van KIPARDO 17 passen offroad 16 duim van 6X139.7 5X150 18 duim |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Lichtgewicht6061-t6-Aluminiumlegering 2 stukken Gesmede Wielen
| Productnaam: | Lichtgewicht6061-t6-Aluminiumlegering 2 stukken Gesmede Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
6x139.7 de Legeringswielen gediplomeerde 15mm ET JWL van de 20 Duim4x4 Auto
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Garantie: | 3 jaar |
KIPARDO de gietende Legering rijdt het Wielrand van 18 Duimal toyota polished milled alloy
| Productnaam: | KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2/Aluminium |
| Kleur: | Zilver |
9 duim 16 van de Randenchrome van Duimchrome Klinknagels Jeep Offroad Wheels
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| sleutelwoord: | Mesh Design With Chrome Rivets |
| Het eindigen: | suikergoedred+chrome klinknagels |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
Aftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 21 randen van het de legeringswiel van het 22 duimaluminium voor auto met PCD 5 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Zuinige 18 19 de Legeringswielen van de 20 Duimreplica
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
De zwarte Autolegering rijdt 17 duim gesmede zwarte aftermarket aluminiumwielen
| Productnaam: | De zwarte Autolegering rijdt 17 duim gesmede zwarte aftermarket aluminiumwielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
Zwart beëindig A356.2-Aftermarket Mag Wielen
| Naam: | De rand van het legeringswiel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |

