Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering
| Naam: | 18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Concave 20x12 Diepe Concave de Legeringswielen van PCD 6x139.7 voor JEEP TOYOTA
| Productnaam: | de wielen van 20x12 suv ET offroad rand -44, pcd de legeringsranden van 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Gietende de Legeringswielen van JWL 19“ Toyota Honda Civic A356.2
| Productnaam: | Gietende de Legeringswielen van JWL 19“ Toyota Honda Civic A356.2 |
|---|---|
| pasvorm voor: | Toyota、 Honda |
| Materiaal: | A356.2 |
A356.2 Materiaal 15 Duim 4 het Aluminiumwielen van de Gatengietvorm
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Gevormde de Legeringswielen van de replicate37 18 Duim 5×114.3 5×112 Stroom
| Productnaam: | Gevormde de Legeringswielen van de replicate37 18 Duim 5×114.3 5×112 Stroom |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
Ééndelige Monoblock Gesmede Wielen voor Hoogste Raceauto's
| Productnaam: | Ééndelige Monoblock Gesmede Wielen voor Hoogste Raceauto's |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | aangepast |
Cusomized 20 Duimoem 5x112 het Gesmede Wielen Zwarte Eindigen
| PCD: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Garantie: | 3 jaar |
VIA Gesmede Wielen 40mm van de Aluminiumlegering ET Klantgerichte Kleur
| PCD: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |

