Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
Oem 22 Duimwaaier Rover Replica Wheels 120mm Aluminiumlegering
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6 van het de Wielenaluminium van de gatenlegering Offroad 6x139.7 de Legeringswiel voor de doorwaadbare plaats van Toyota
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
5x120 Aftermarket Gesmede Wielen 42mm van de Aluminiumlegering ET
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |
gesmede het wielrand van de aluminiumlegering
| Productnaam: | KIPARDO smeedde randen 18 duim aan van de het ontwerplegering van de 24 duimdouane de gesmede wielen |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
Offroad Randen van PCD 4x4 6x139.7 Off Road
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Aftermarket de Wielen van de Replicalegering voor Land Rover Painting
| Productnaam: | Nieuwe Ontwerpaftermarket van de de Replicaauto van Legeringsranden de Legeringswielen voor Land Rov |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |
De Dimondbesnoeiing A356.2 neemt Diepe Schotel4x4 Off Road Randen op
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | malenvenster |
JWL VIA de BMW Gesmede Wielen van Aluminiumranden 8,5 Duim 19 Duim
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
De Legeringswielen van de A356.25x100 5x114.3 Auto voor Audi A5 A3
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | machinegezicht |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |

