Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
PCD 5×150 4×4 Off Road 5 Gat 16 Wielen van de Duim Concave Legering
| Productnaam: | PCD 5×150 4×4 Off Road 5 Gat 16 Wielen van de Duim Concave Legering |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Gat: | 6 |
Het de Autowiel van landrover replica truck aluminum alloy omrandt 22 Duim
| Productnaam: | 16-22 van het Landrover aluminum alloy car wheel van de duimreplica de Wielen van de Randen/Truck |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |
127mm PCD 18 Randen 4X4 van het Duim Offroad Wiel polijsten Zwarte Kleur
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
Het Wielrand van de douane diep Concave Gesmede Auto 18 - 22 Duim
| PCD: | klantgericht |
|---|---|
| ET: | klantgericht |
| Materiaal: | T6061 |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
Gesmede 19 Duimauto Mag Rims Aftermarket Mag Wheels
| Productnaam: | Gesmede 19 Duimauto Mag Rims Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | PC 8 |
| Wieltype: | nieuwe vorm |
De zuinige 16“ 17“ 20“ Offroad Rand van het Autowiel
| Productnaam: | De zuinige 16“ 17“ 20“ Offroad Rand van het Autowiel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | rood |
5 gat 19 de Legeringsranden van het Duimaluminium voor Mercedes-Autowielen
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 5 het Wielranden van de Gatenlegering 19 Duimranden voor Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| kleur: | zilver |
| Gat: | 5,6 |
18“ 19“ van de het Aluminiumlegering van PCD de 5×114.3 Gegoten Rand van het de Autowiel Offroad
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 18 19 randen PCD 5x114.3 van de duimauto goot offroad de autowielen van de aluminiu |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
16 Duim 17 Duim 18 Duim6×139.7 4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | 4X4 offRoad de Autowielen van wielranden 16inch 18inch 17inch 6x139.7 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gat: | 5,6,8 |

