Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
van de het Aluminiumlegering van 15X6.5 16X7 de 17X7 Gegoten van het de Randenwiel KLASSE JWL VIA TS16949
| Productnaam: | de rand van de het aluminiumlegering van 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 voor KLASSE JWL/VIA/TS169 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
de Rand van de het Aluminiumlegering van 15X6.5 17X8 18X7.5 18X8 TS16949
| productnaam: | de rand van de het aluminiumlegering van 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 voor KLASSE JWL/VIA/TS169 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
Diepe Schotel 6 het Aluminiumlegering van Gaten6x139.7 4x4 Off Road Randen
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| Grootte: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Randen van aluminium de Engelse 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Het Diepe Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 van de aluminiumlegering 17 Duim
| Naam: | 17 de Autowielen van de duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim 17 Duim |
6x139.7 de Legeringswielen gediplomeerde 15mm ET JWL van de 20 Duim4x4 Auto
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Materiaal van 17 Offroad Wielenchrome van de Duim6x114.3 Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |

