Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
4×4 auto 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | 4×4 auto 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Duim Gewankelde Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
17 Gesmede corrosiebestendige het Aluminiumwielen van de Duimmachine Gezicht
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De de Duimvrachtwagen van de Suvauto 17x9 rijdt 130mm PCD klantgerichte kleur
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
JWL VIA 5x1143 Gietende de Legeringswielen van 20 Duimbmw
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6*139.7 ZWARTE Concave 16 de Duim4x4 Off Road Randen van het RINOCEROSaluminium
| Productnaam: | van het de RINOCEROSaluminium van 4X4 6*139.7 het ZWARTE concave offroad wiel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
van de het Aluminiumlegering 4x4 van 20×12 6×139.7 de Vrachtwagenranden
| Productnaam: | van de het Aluminiumlegering 4x4 van 20×12 6×139.7 de Vrachtwagenranden |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
20“ 21“ 22“ van de het Aluminiumlegering van 5×112 5×114.3 5×120 Gesmede Wielen voor Luxeauto's
| Productnaam: | 20“ 21“ 22“ van de het Aluminiumlegering van 5×112 5×114.3 5×120 Gesmede Wielen voor Luxeauto's |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
8X150 verbied Compensatie 114,3 de Wielen van de de Autolegering van PCD 19“ A356.2
| Productnaam: | 8X150 verbied Compensatie 114,3 de Wielen van de de Autolegering van PCD 19“ A356.2 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
16“ 17“ 18“ 19“ Gewankelde Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | de in het groot aftermarket het wielrand van de legeringsauto goot wielrand 16“ 17“ 18“ 19“ de rand |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De aluminiumlegering PCD 5x150 Off Road rijdt de Rand van de 17 Duimvrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

