Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
Schokbestendige 16 17 18 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | De wielen van de de duim4x4 legering van KIPARDO 17 passen offroad 16 duim van 6X139.7 5X150 18 duim |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
17 Rand van het Duim5×114.3 de Automobielwiel
| Productnaam: | Fabriek van China leverde 17 duim5x114.3 Oem de autowielen van de vervangingslegering voor Toyota |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
10mm ET van PCD 114.3mm 4x4 Off Road Randen voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
VIA Aftermarket 4x4 Off Road van JWL 17×9.0 Randen
| Productnaam: | 17X9.0 aftermarket wielen met VIA JWL-legeringswiel geschikt voor offroad de autowielen van SUV |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
17 Duim 18 Gietende de Legeringswielen van het Duim5x100 5x120 Brons
| productnaam: | Hete Verkoop 17 18 het wielaftermarket van de duim5x100 5x120 legering wielrand maakte in China |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
Sportwagen Concave Dunne Spoke 15 Wielen van de Duim Gietende Legering
| productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
16 van het het afgietselaluminium van de duim6x139.7 5x127 6x135 lage druk offroad de vrachtwagenwielen voor bestelwagens
| Productnaam: | 16 van het het afgietselaluminium van de duim6x139.7 5x127 6x135 lage druk offroad de vrachtwagenwie |
|---|---|
| Stijl: | 2021 Nieuw ontwerp |
| Kleur: | ZWART |
Aluminium 17 Duim 6 de Legeringswielen van Gaten Offroad 139,7 pCD
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Aftermarket Mag Wheels van 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120
| Productnaam: | Aftermarket Mag Wheels van 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 |
|---|---|
| MOQ: | 1 reeks |
| Wieltype: | Nieuw Ontwerp |
Klantgerichte Aftermarket Mag Wheels By Flow Formming van 5x160 PCD
| Productnaam: | Aftermarket Mag Wheels van 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 |
|---|---|
| MOQ: | 1 reeks |
| wiel type: | nieuw ontwerp |

