Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Concave 20x12 Diepe Concave de Legeringswielen van PCD 6x139.7 voor JEEP TOYOTA
| Productnaam: | de wielen van 20x12 suv ET offroad rand -44, pcd de legeringsranden van 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
Wielen van de aluminium de Gietende Legering
| Productnaam: | Wielen van de aluminium de Gietende Legering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
Douane 1 Stuk 2 stuk 3 Stukken Gesmede Legeringswielen
| Naam: | KIPARDO het gesmede legeringswiel past ontwerp 1 stuk 2 stuk 3 stukfabrikant 18 duim aan 24 duim bes |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Pas aan |
16 van het het afgietselaluminium van de duim6x139.7 5x127 6x135 lage druk offroad de vrachtwagenwielen voor bestelwagens
| Productnaam: | 16 van het het afgietselaluminium van de duim6x139.7 5x127 6x135 lage druk offroad de vrachtwagenwie |
|---|---|
| Stijl: | 2021 Nieuw ontwerp |
| Kleur: | ZWART |
Sportwagen Concave Dunne Spoke 15 Wielen van de Duim Gietende Legering
| productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
Gietende de Legeringswielen van JWL 19“ Toyota Honda Civic A356.2
| Productnaam: | Gietende de Legeringswielen van JWL 19“ Toyota Honda Civic A356.2 |
|---|---|
| pasvorm voor: | Toyota、 Honda |
| Materiaal: | A356.2 |
6 van het de Wielenaluminium van de gatenlegering Offroad 6x139.7 de Legeringswiel voor de doorwaadbare plaats van Toyota
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Het aangepaste Wiel van de Staplip Gesmede Legering 19 Duim voor A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiaal: | Aluminium T6061 |
Materiaal van 17 Offroad Wielenchrome van de Duim6x114.3 Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Oem 22 Duimwaaier Rover Replica Wheels 120mm Aluminiumlegering
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Garantie: | 3 jaar |

