Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
Aftermarket van de aluminiumlegering 5×120 PCD Mag Wielen
| Productnaam: | Aftermarket van de aluminiumlegering 5×120 PCD Mag Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
6x139.7 2500LBS wankelde 17 Wielen van de Duim Gietende Legering voor Range Rover
| Productnaam: | 17 omrandt het duim6x139.7 6x114.3 4x4 aluminium wielen met maximum lading 2500LBS |
|---|---|
| pasvorm voor: | Boswachter Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
Het aangepaste Wiel van de Staplip Gesmede Legering 19 Duim voor A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiaal: | Aluminium T6061 |
Maat 1995 18 Randen van de Klassenwielen van Duimmercedes benz E
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
18 Duim 66.56mm de Gesmede corrosiebestendige Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
6 de Legering van het handvatenaluminium rijdt 20 Duim 6x139.7 voor het landkruiser van Tacoma f150 Toyota
| naam: | De legering rijdt 20 Duim 6x139.7 voor Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | Vele kleuren, steunen ook aangepast |
PCD van het 22 Duimaluminium van 6×139.7 20 de Legeringsranden voor BOSWACHTER ROVER
| Productnaam: | Nieuw ontwerp 20 de wielen van de de randenpcd 6x139.7 replica van het 22 duimaluminium voor Amerika |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Aftermarket de Sportwagen van SUV 18 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | 18 duimaftermarket 5x112 5x120 Aftermarket van het de Sportwagendouane Machinaal bewerkte Gezicht va |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
18 Duim 19 Duim5×114.3 Zwarte Stroom die Gesmede Autoranden vormen
| Productnaam: | 18 Duim 19 Duim5×114.3 Zwarte Stroom die Gesmede Autoranden vormen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |

