Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
Aftermarket A356.2 de Wielen van de Autolegering
| NAAM: | Aftermarket A356.2 de Wielen van de Autolegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Oem van de Boswachtersrover van sportvogue de Legering van de Autobiografieauto rijdt Randen
| Productnaam: | Oem van de Boswachtersrover van sportvogue de Legering van de Autobiografieauto rijdt Randen |
|---|---|
| pasvorm voor: | Boswachter Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
Concave 4X114.3 rijdt van het de Personenautoaluminium van Randensuv de Legeringswielen
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | LEGERING, Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | zwart |
17 Duimpcd 5X150 SUV 4x4 Off Road Randen voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
JWL VIA 18 Wielen van de de Autolegering van het Duim5x120 A356.2 Aluminium
| productnaam: | Van het de auto5x120 wiel van het douane in het groot nieuwe ontwerp van de de randen Chinese goedko |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA 20X12 Geborstelde OEM 4x4 OffRoad Wielranden
| Productnaam: | JWL VIA 20X12 Geborstelde OEM 4x4 OffRoad Wielranden |
|---|---|
| Pcd: | 6x139.7 |
| ET: | -44 |
Het geborstelde Opgepoetste Aluminium Alloy19x9.5 rijdt corrosiebestendige Randen
| Productnaam: | van de het aluminiumlegering van 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 het wiel van de het wielauto |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | aangepast |
18 Duimpcd 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wiel voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
De Amerikaanse Sportwagen sprak dun het Concave Aluminium van Legeringswielen A356.2 19 Duim
| Productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
18 Duim 19 Duim Zwarte de Legeringswielen van het 20 Duima356.2 Aluminium
| productnaam: | Hete 18 19 van het de Legeringswiel van het 20 Duimaluminium Aftermarket van het de Machinegezicht Z |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |

