Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
Douane 4X4 Off Road Wielen van de 22 Duim de 5*120 Gesmede Auto
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | machinegezicht |
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
17 18 19 Randen van het duim6x139.7 4x4 matte zwarte offroad wiel
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Land Cruiser 20 Duim de Legeringswielen van de 21 Duim5×150 Replica
| Productnaam: | De standaard 20 duim van JWL 21 duim5x150 Oem vervangings offroad wielen voor Land Cruiser |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De multidraad Spokes smeedde 20 Duim Chrome Mercedes Rims
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| Pcd: | 5x112 |
| ET: | 40mm |
20 de Legering van de het Aluminiumauto van duim6x139.7 Randen rijdt Steen zwarte kleur
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Garantie: | 3 jaar |
6x150 Offroad Rand van het Legeringswiel 9 Duimbreedte voor Suv-Bestelwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
10 de Randen Zonder binnenband van het de Vrachtwagenwiel van het gaten 22,5 x 8,25 Staal voor Aanhangwagen
| PCD: | 221mm |
|---|---|
| ET: | 165mm |
| Het eindigen: | Zilver |
Anticorrosieve van de de Duima356.2 Legering van 15×6.5 16×6.5 het Wielrand
| Productnaam: | De het wiel15x6.5 16x6.5 duim van de fabriekslegering omrandt hete wielen van wielen de Nieuwe ontwe |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
15 16 17 18 19 Duim4×108 5×120 Stroom Gevormde Wielen
| Productnaam: | 15 16 17 18 19 Duim4×108 5×120 Stroom Gevormde Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | aangepast |

