Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
Concave 4X114.3 rijdt van het de Personenautoaluminium van Randensuv de Legeringswielen
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | LEGERING, Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | zwart |
18 de Legeringswielen van het Duim5×112 5×120 Aluminium voor c-Klasse 3 Reeksen
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Het geborstelde Opgepoetste Aluminium Alloy19x9.5 rijdt corrosiebestendige Randen
| Productnaam: | van de het aluminiumlegering van 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 het wiel van de het wielauto |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | aangepast |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De geborstelde Zilveren Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering voor het Rennen
| Productnaam: | De geborstelde Zilveren Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering voor het Rennen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
Aftermarket borstelde de Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket borstelde de Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
17 18 Duim 5×100 5×112 5×114.3 het Rennen Aftermarket Legeringsranden
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |
De gesmede Wielen van de het Aluminiumlegering van 4×4 5×114.3 6×139.7
| Productnaam: | De gesmede Wielen van de het Aluminiumlegering van 4×4 5×114.3 6×139.7 |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2020 |
| Kleur: | silver+much spokes |
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Aftermarket 17 18 19 de Autoranden van het Duim5×120 Aluminium
| Productnaam: | HETE het Verkopen Hoge Prestaties 17 18 het Wiel van de 19 duimauto met 5X120-aluminiumranden |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2020 |
| Kleur: | Zwart |

