Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ via car aluminum rim ] bij elkaar passen 243 producten.
De Legering van het autoaluminium 18 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | 18 duim past het populaire wiel van de de wielenlegering van het autoaluminium aan |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De zuinige 16“ 17“ 20“ Offroad Rand van het Autowiel
| Productnaam: | De zuinige 16“ 17“ 20“ Offroad Rand van het Autowiel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | rood |
5 gat 19 de Legeringsranden van het Duimaluminium voor Mercedes-Autowielen
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 5 het Wielranden van de Gatenlegering 19 Duimranden voor Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| kleur: | zilver |
| Gat: | 5,6 |
TS16949 18 Randenoem van de duimdouane Aanvaardbaar voor de Lichte Vrachtwagen van SUV
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Het eindigen: | De zwarte, polijst Black+Milling Window+Chrome Rivetrs |
Universele Gietende de Legeringswielen van het Auto17×9 6 Gat met Beadlock
| Productnaam: | Universele Gietende de Legeringswielen van het Auto17×9 6 Gat met Beadlock |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
17 Duim 4 × 4 de Wielenranden van de Legeringsauto voor de Toendra van Toyota Tacoma
| Productnaam: | 17 rijdt de auto van de duim4×4 6x139.7 legering randen voor de toendra van Toyota Tacoma |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2022 |
| Kleur: | matte zwart of aangepast |
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
18“ 19“ van de het Aluminiumlegering van PCD de 5×114.3 Gegoten Rand van het de Autowiel Offroad
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 18 19 randen PCD 5x114.3 van de duimauto goot offroad de autowielen van de aluminiu |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
van de de Gatenauto van 18inch 19inch 5 de Randen van het de Legeringswiel voor Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Het eindigen: | Zwart grijs kanon |
5 gat 18 22 Duim Gesmede het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | 5 gat 18 22 Duim Gesmede het Wielrand van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |

