Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 6x139 7 rims ] bij elkaar passen 72 producten.
Offroad Randen van PCD 4x4 6x139.7 Off Road
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
18 Duimpcd 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wiel voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |
5 sprak OffRoad Randen van A356.2 4x4 5x127 6x139.7 voor de Kruisertoendra van Toyota Tacoma FJ
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
17 18 19 Randen van het duim6x139.7 4x4 matte zwarte offroad wiel
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering
| Naam: | 18 Duim 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road omrandt het WIEL van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Het Diepe Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 van de aluminiumlegering 17 Duim
| Naam: | 17 de Autowielen van de duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim 17 Duim |
9 duim 16 van de Randenchrome van Duimchrome Klinknagels Jeep Offroad Wheels
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| sleutelwoord: | Mesh Design With Chrome Rivets |
| Het eindigen: | suikergoedred+chrome klinknagels |
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
Schokbestendige 16 17 18 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | De wielen van de de duim4x4 legering van KIPARDO 17 passen offroad 16 duim van 6X139.7 5X150 18 duim |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |

