Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 6x139 7 rims ] bij elkaar passen 72 producten.
JWL VIA de Randen van 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road met Pcd
| Productnaam: | heet verkopend 4x4 offroad het wiel16x8 17x8 offroad wiel van 2021 met de rand van de de wielenauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
17 Duim 6×139.7 A356.2 verbiedt Compensatie4x4 Randen
| Productnaam: | 17 duim 6x139.7 verbiedt offroad de legeringswielen van het compensatiea356.2 aluminium voor bestelw |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
A356.2 de Randen van de Aluminiumlegering 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road
| Productnaam: | 2021 nieuwe het wiel5x114.3 6x139.7 offroad wielen van de ontwerp4x4 legering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Duim6x139.7 Concave 4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Duim6x139.7 Concave 4x4 Off Road Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
6 gat 20 Duim6×139.7 4x4 Off Road Randen
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Range Rover 17 de Legering van het Duimpcd 6x139.7 Aluminium 17 Randen van Duimoff road
| Productnaam: | 22 rand van het de legerings offroad wiel van het duim6x139.7 aluminium |
|---|---|
| Pasvorm voor: | voor Boswachter Rover, lexus GX460 GX470 van Toyota Tacoma |
| Materiaal: | A356.2 |
Zwarte Gemalen PCD Jante 17 schokbestendige Duim4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | PCD 6x139.7 17x9 17 van de het aluminiumlegering van duim offroad wielen de wielenranden |
|---|---|
| PCD: | 130mm, 127mm, 139.7mm |
| ET: | 10mm, 0mm, 12mm |
Van de Legeringswielen van KIPARDO 6x139.7 Gietende van het de Autoa356.2 Aluminium de Legeringsranden
| Productnaam: | KIPARDO het nieuwe ontwerp 18 duimwiel omrandt gietende legeringswielen voor auto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60pcs |

