Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 6x139 7 rims ] bij elkaar passen 72 producten.
20 de Legering van de het Aluminiumauto van duim6x139.7 Randen rijdt Steen zwarte kleur
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Garantie: | 3 jaar |
Offroad van het de RINOCEROS4x4 6x139.7 Wiel van SUV ZWARTE de Randspiegel sneed het eindigen
| Sleutelwoord: | van de RINOCEROS offroad SUV van 4X4 6x139.7 ZWARTE het wielrand |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
20 duim 6 trekt Offroad Rand van Suv 6x139.7 5x150 4x4 van de Legeringsbestelwagen voor Tacoma
| Naam: | 17 18 19 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
Diepe Schotel 6 het Aluminiumlegering van Gaten6x139.7 4x4 Off Road Randen
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| Grootte: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
JWL VIA de Randen van 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road met Pcd
| Productnaam: | heet verkopend 4x4 offroad het wiel16x8 17x8 offroad wiel van 2021 met de rand van de de wielenauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
6x139.7 de Legeringswielen gediplomeerde 15mm ET JWL van de 20 Duim4x4 Auto
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Van de Legeringswielen van KIPARDO 6x139.7 Gietende van het de Autoa356.2 Aluminium de Legeringsranden
| Productnaam: | KIPARDO het nieuwe ontwerp 18 duimwiel omrandt gietende legeringswielen voor auto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60pcs |

