Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 52 producten.
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |
5 gat 18 22 Duim Gesmede het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | 5 gat 18 22 Duim Gesmede het Wielrand van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Douane 17 18 19 20 21 22 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Douane 17 18 19 20 21 22 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Stijl: | Nieuw Ontwerp |
| Kleur: | silver+much spokes |
20“ 21“ 22“ van de het Aluminiumlegering van 5×112 5×114.3 5×120 Gesmede Wielen voor Luxeauto's
| Productnaam: | 20“ 21“ 22“ van de het Aluminiumlegering van 5×112 5×114.3 5×120 Gesmede Wielen voor Luxeauto's |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
5x120 Aftermarket Gesmede Wielen 42mm van de Aluminiumlegering ET
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |
18 Duim 66.56mm de Gesmede corrosiebestendige Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
De zilveren het Eindigen PCD 5x114.3 Gesmede Aangepaste Kleur van de Aluminiumlegering Wielen
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Multipcd-Legeringswiel 5 de Gaten Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Garantie: | 3 jaar |
VIA Gesmede Wielen 40mm van de Aluminiumlegering ET Klantgerichte Kleur
| PCD: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |

