Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 52 producten.
6 de Legering van het handvatenaluminium rijdt 20 Duim 6x139.7 voor het landkruiser van Tacoma f150 Toyota
| naam: | De legering rijdt 20 Duim 6x139.7 voor Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | Vele kleuren, steunen ook aangepast |
Replica Gesmede Aluminiumlegering 5×114.3 19 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Van de de wielendouane van de replicalegering Gesmeed het aluminiumwiel 5x114.3 Ontwerp 19 Duimwiele |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
Gesmeed 19 20 21 van het het Afgietselstaal van de 22 Duimmatrijs Wielen van de het Aluminiumlegering
| Productnaam: | Gesmeed 19 20 21 van het het Afgietselstaal van de 22 Duimmatrijs Wielen van de het Aluminiumlegerin |
|---|---|
| Gat: | 5,6,8 |
| Ontwerp: | aftermarket wiel |
Douane 1 Stuk 2 stuk 3 Stukken Gesmede Legeringswielen
| Naam: | KIPARDO het gesmede legeringswiel past ontwerp 1 stuk 2 stuk 3 stukfabrikant 18 duim aan 24 duim bes |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Pas aan |
Oem 22 Duimwaaier Rover Replica Wheels 120mm Aluminiumlegering
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Garantie: | 3 jaar |
JWL VIA de BMW Gesmede Wielen van Aluminiumranden 8,5 Duim 19 Duim
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
Lichtgewichtaluminiumlegering 3 Stukken Gesmede Wielen
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |
De Wielen van de het Aluminiumlegering van de M5m6 Auto 20×8.5 20×10 PCD 5×120
| Productnaam: | De Wielen van de het Aluminiumlegering van de M5m6 Auto 20×8.5 20×10 PCD 5×120 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
PCD 19 20 de Legerings4x4 Randen van 22 Duimoff road van 6×139.7 17
| Productnaam: | SUV 4X4 17 19 20 van de de randen offroad legering van de 22 duimauto randen van de het wielpcd 6X13 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |

