Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 52 producten.
Automag A356.2 Aluminium 16 Duim de Legeringswielen van 22 Duimranden
| productnaam: | Auto Mag Custom van de fabrieks de Directe Verkoop 18 19 20 21 de Legeringswielen van 22 Duimranden |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
De lichtgewicht 18 19 20 21 Wielen van het 22 Duimt6061 Gesmede Aluminium
| Productnaam: | 18 19 20 21 22 duim paste het gesmede wiel van T6061 aluminium met PCD 5x114.3 5x120 aan |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
18 19 20 21 Wielen van de de Schotellegering van de 22 Duimauto Diepe
| Productnaam: | 18 19 20 21 Wielen van de de Schotellegering van de 22 Duimauto Diepe |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
17 18 19 20 22 Duim Gewankelde Legeringswielen voor Japanse Auto
| Productnaam: | 17x7.5 de duimwielen met pcd6x139.7 pasvorm voor Japanse de autolegering van het auto nieuwe ontwerp |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Het de Autowiel van landrover replica truck aluminum alloy omrandt 22 Duim
| Productnaam: | 16-22 van het Landrover aluminum alloy car wheel van de duimreplica de Wielen van de Randen/Truck |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |
19 van de het Aluminium Gietende Legering van de Duimauto Universele de Wielenranden met PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Het aangepaste Wiel van de Staplip Gesmede Legering 19 Duim voor A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiaal: | Aluminium T6061 |
Muti sprak 17 18 het wielrand van de 19 Duim gietende legering voor BMW 3 reeksen 5 reeksen
| Sleutelwoord: | de gietende rand van het legeringswiel voor BMW 3 reeksen 5 reeksen |
|---|---|
| Pcd: | 5x112,5x114.3, 5x110 |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
5×120 met hoge weerstand PCD 19 Duim de Legeringswielen van de 20 Duimreplica
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |

