Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 52 producten.
Aftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 21 randen van het de legeringswiel van het 22 duimaluminium voor auto met PCD 5 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Douane 4X4 Off Road Wielen van de 22 Duim de 5*120 Gesmede Auto
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | machinegezicht |
6 gat 20 Duim6×139.7 4x4 Off Road Randen
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
PCD 5×112 19 20 21 22 24 Duim van 5×120 18 3 Stukken Gesmede Wielen
| Productnaam: | PCD 5×112 19 20 21 22 24 Duim van 5×120 18 3 Stukken Gesmede Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
A356.2 Materiaal 15 Duim 4 het Aluminiumwielen van de Gatengietvorm
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
de rand van het de autowiel van de aluminiumlegering
| Productnaam: | Best-selling autorand 17 18 19 20 21 22 de lichte legering van het duim5x112 aluminium goot autowiel |
|---|---|
| kleur: | Zwarte of zilver |
| Grootte: | 17 18 19 20 21 22 duim 5x112 |
T6061 de Rand van het de Autowiel van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hoge Chinees - kwaliteit 18 19 20 21 22 duim paste het gesmede wiel van T6061 aluminium met PCD 5x11 |
|---|---|
| model: | Rust uit |
| Materiaal: | A356.2 |
Het lichtgewicht 2 stuk smeedde Negatieve Compensatie4x4 Randen
| Productnaam: | 18 19 20 21 22 duim past 2 stuk gesmede negatieve het wielrand aan van compensatie offroad SUV |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Replica AUDI Car Alloy Rims Size 20 21 het Wiel van de de Legeringsauto van het 22 Duimaluminium
| Productnaam: | Replica AUDI Car Alloy Rims Size 20 21 het Wiel van de de Legeringsauto van het 22 Duimaluminium |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |

