Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
17 Duim 4 × 4 de Wielenranden van de Legeringsauto voor de Toendra van Toyota Tacoma
| Productnaam: | 17 rijdt de auto van de duim4×4 6x139.7 legering randen voor de toendra van Toyota Tacoma |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2022 |
| Kleur: | matte zwart of aangepast |
het Aluminium van 19x8 19x9 6061 5 het Wielranden van de Gaten5x112 Auto
| Productnaam: | de Douane van 19x8 19x9 rijdt 6061 Aluminium 5 het wiel van de Gaten5x112 auto voor Benz omranden |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
De Legering van het Aluminiumchrome van PCD 5×112 19 Duim wankelde Randen voor BMW 3 reeksen
| Productnaam: | De Legering van het Aluminiumchrome van PCD 5×112 19 Duim Gewankelde Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
De in het groot Replicaauto rijdt 18 duim 19 duim5x112 Aluminium voor Benz rijden
| Productnaam: | 19“ 5X112-Aluminiumaftermarket Mag Wheels For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
17 18 19 Randen van het duim6x139.7 4x4 matte zwarte offroad wiel
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
17 Duim Naar maat gemaakte Aftermarket Mag Wheels Black Finishing
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm, 25mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Materiaal van 17 Offroad Wielenchrome van de Duim6x114.3 Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Maat 1995 18 Randen van de Klassenwielen van Duimmercedes benz E
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
de Gesmede Wielen van 6061-T6 Monoblock voor Prestatiesauto's
| Productnaam: | de Gesmede Wielen van 6061-T6 Monoblock voor Prestatiesauto's |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |

