Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
Concave 20x12 Diepe Concave de Legeringswielen van PCD 6x139.7 voor JEEP TOYOTA
| Productnaam: | de wielen van 20x12 suv ET offroad rand -44, pcd de legeringsranden van 6x139.7 4X4 |
|---|---|
| Pcd: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
15 Duim 4 Gat Aangepaste de Legeringswielen van de Grootteauto, Wielen van Legerings de Automobielranden
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Garantie: | 3 jaar |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
A356.24×4 SUV Off Road Wielen
| Productnaam: | A356.24×4 SUV Off Road Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
OEM Randen van het het Aluminiumwiel van de Auto's de Zwarte 19 Duim PCD 5x120
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | machinegezicht |
A356.2 Randen van de Aluminiumlegering 6H 20X12 de“ 4x4 Off Road
| productnaam: | A356.2 de Randen van de Aluminiumlegering 6H 4x4 Off Road |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Het eindigen: | matte zwarte, Matt Gun-metaal, mat brons, Suikergoedrood, Satijnbrons |
Het geborstelde Opgepoetste Aluminium Alloy19x9.5 rijdt corrosiebestendige Randen
| Productnaam: | van de het aluminiumlegering van 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 het wiel van de het wielauto |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | aangepast |
Aftermarket van 4×100 5×112 5×130 19 Duim Gewankelde Wielen
| Productnaam: | 17 18 19 het wiel5x130 aftermarket van de duim4x100 5x112 legering wielrand van China |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
VIA Dimond Gesneden Zilver 19 Duim Mag Land Rover Replica Wheels
| Productnaam: | VIA Dimond Gesneden Zilver 19 Duim Mag Land Rover Replica Wheels |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium/Legering |
| Kleur: | ZILVER |

