Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
18 Duimpcd 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wiel voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
16 Duim 17 Duim 18 Duim6×139.7 4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | 4X4 offRoad de Autowielen van wielranden 16inch 18inch 17inch 6x139.7 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gat: | 5,6,8 |
Muti sprak 17 van het Wielranden A356.2 van de Duim Offroad Legering Grondstof
| Naam: | 17~20 de Autowielen van de duim4x4 offroad Legering |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
6x139.7 de Legeringswielen gediplomeerde 15mm ET JWL van de 20 Duim4x4 Auto
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Garantie: | 3 jaar |
F60632 wankelde R 18 Duim de Wielenranden van de Randen8.0j Legering voor Mercedes SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Garantie: | Garantie voor 3 yesrs |
6 van het de Wielenaluminium van de gatenlegering Offroad 6x139.7 de Legeringswiel voor de doorwaadbare plaats van Toyota
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
JWL VIA Gediplomeerde Wielen BMW 19 van Legeringsduim Wielen
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Aftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 21 randen van het de legeringswiel van het 22 duimaluminium voor auto met PCD 5 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Aangepaste Zwarte 17 het Wielranden van het Duimaluminium met 4 Gaten
| Materiaal: | De in het groot zwarte 17 randen van het de legeringswiel van het duimaluminium met 4 gaten |
|---|---|
| MOQ: | 4pcs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
17 Wielen van de het Aluminiumlegering van duimoff road
| Productnaam: | 17 Wielen van de het Aluminiumlegering van duimoff road |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |

