Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
Concave 4X114.3 rijdt van het de Personenautoaluminium van Randensuv de Legeringswielen
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | LEGERING, Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | zwart |
22 duim22×10.5 Aftermarket Zwarte Legeringsrand
| Naam: | De wielen van de legeringsauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
JWL VIA 18 Wielen van de de Autolegering van het Duim5x120 A356.2 Aluminium
| productnaam: | Van het de auto5x120 wiel van het douane in het groot nieuwe ontwerp van de de randen Chinese goedko |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
PCD 5x112 16 Aftermarket van het Duim Gietende Aluminium Wielen
| Materiaal: | Hoge Chinees - kwaliteit 16 het aluminiumwiel van de 17 duimdouane met PCD 5x112 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
6x114.3 18 het Aluminiumranden van de duimdouane, 4Runner 18 Duimwielen
| naam: | 17 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Aluminium 17 Duim 6 de Legeringswielen van Gaten Offroad 139,7 pCD
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Garantie: | 3 jaar |
127mm PCD 18 Randen 4X4 van het Duim Offroad Wiel polijsten Zwarte Kleur
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
20 de Legering van de het Aluminiumauto van duim6x139.7 Randen rijdt Steen zwarte kleur
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Garantie: | 3 jaar |
OEM Wielen van de Vervangings16x6.5 17x6.5 5x114.3 de Gietende Legering
| Materiaal: | 2019 hete 16x6.5 17x6.5 5x114.3 rijdt legering omrandt gietende wielen voor verkoop |
|---|---|
| MOQ: | 4PCS |
| wieltype: | het ontwerp van 2021 |

