Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ customized forged alloy wheel ] bij elkaar passen 212 producten.
De zilveren het Eindigen PCD 5x114.3 Gesmede Aangepaste Kleur van de Aluminiumlegering Wielen
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Van de Legeringswielen van KIPARDO 6x139.7 Gietende van het de Autoa356.2 Aluminium de Legeringsranden
| Productnaam: | KIPARDO het nieuwe ontwerp 18 duimwiel omrandt gietende legeringswielen voor auto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60pcs |
18 Duim 19 Duim5x114.3 A356.2 Aluminium Rim Alloy Wheels
| Productnaam: | Douane 18 Duim 19 de Gegoten Auto Rim Alloy Wheels van Duim5x112 5x114.3 Wielen Sport |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
15 Duimaftermarket Autowiel 5x100 Rim Alloy Wheels
| Productnaam: | 2020 Nieuw Aftermarket autowiel 15 16 17 Duim 5x100 Rim Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
ET snakken 25 Gesmede het Aluminiumwielen van PCD 5x112 Garantie
| Pcd: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Garantie: | 3 jaar |
Muti sprak 17 18 het wielrand van de 19 Duim gietende legering voor BMW 3 reeksen 5 reeksen
| Sleutelwoord: | de gietende rand van het legeringswiel voor BMW 3 reeksen 5 reeksen |
|---|---|
| Pcd: | 5x112,5x114.3, 5x110 |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op
| Productnaam: | KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2/Aluminium |
| Kleur: | ZILVER |
KIPARDO de gietende Legering rijdt het Wielrand van 18 Duimal toyota polished milled alloy
| Productnaam: | KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2/Aluminium |
| Kleur: | Zilver |
A356.2 Landrover replica alloy wheels with Aangepast Embleem
| Productnaam: | Van het de Rand 2021 Jaar van landrover newly designed replica wheel de Legeringswiel |
|---|---|
| pasvorm voor: | Land Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
Aftermarket de Wielen van de Replicalegering voor Land Rover Painting
| Productnaam: | Nieuwe Ontwerpaftermarket van de de Replicaauto van Legeringsranden de Legeringswielen voor Land Rov |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |

