Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ customized forged alloy wheel ] bij elkaar passen 212 producten.
S Klasse 16 Wielen van de de Auto Gietende Legering van het Duim5x139.7 5 Gat
| productnaam: | Van het de fabrikanten in het groot 2019 nieuwe ontwerp s van China klasse 16 17 duim 5 de legerings |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| Kleur: | brons |
OEM Vervanging 17 Duim 18 Wielen van de Duim5x114.3 Gietende Legering
| productnaam: | De aluminiumdouane 17 het Wielranden van het Duim Nieuwe Autoontwerp de Legering van de 18 Duimauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 stukken |
17 Duim 18 Gietende de Legeringswielen van het Duim5x100 5x120 Brons
| productnaam: | Hete Verkoop 17 18 het wielaftermarket van de duim5x100 5x120 legering wielrand maakte in China |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
19 van de het Aluminium Gietende Legering van de Duimauto Universele de Wielenranden met PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Multipcd-Legeringswiel 5 de Gaten Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Garantie: | 3 jaar |
van de Legeringswielen A356.2 van 5x127 5x114.3 de Gietende Rand van het het Aluminium Automobielwiel
| Productnaam: | De aluminiumdouane 17 het Wielranden van het Duim Nieuwe Autoontwerp de Legering van de 18 Duimauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 stukken |
20x9 Gesmede Wiel van 20 het Gietende de Legeringswielen van de Duimauto Aluminium
| Materiaal: | Nieuw ontwerp 20x9 de wielen van de de wielenlegering van de 20 duimauto |
|---|---|
| MOQ: | 4pcs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
TS16949 de de Autolegering van Benz Replacement 22x10 rijdt Rand
| Productnaam: | TS16949 de de Autolegering van Benz Replacement 22x10 rijdt Rand |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
5x112 de Randen van Audi Replica Alloy Wheels 4x4 legeren Wielen
| Productnaam: | 5x112 de de wielen4x4 randen van replicaaudi legeren wielen |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
6 de Legering van het handvatenaluminium rijdt 20 Duim 6x139.7 voor het landkruiser van Tacoma f150 Toyota
| naam: | De legering rijdt 20 Duim 6x139.7 voor Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | Vele kleuren, steunen ook aangepast |

