Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ customized forged alloy wheel ] bij elkaar passen 212 producten.
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
5 sprak 18 Duim de 19 Duim Gietende Legering voor Auto rijdt
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 60PCS |
| Kleur: | brons/zwarte |
17 Gietende de Legeringswielen van het Duim5x114.3 Aluminium voor Autorand
| productnaam: | 18 van de de autorand 5X114.3 van de duimfabriek directe van de het aluminiumlegering gietende de au |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA 18 Wielen van de de Autolegering van het Duim5x120 A356.2 Aluminium
| productnaam: | Van het de auto5x120 wiel van het douane in het groot nieuwe ontwerp van de de randen Chinese goedko |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
5x120 Aftermarket Gesmede Wielen 42mm van de Aluminiumlegering ET
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |
VIA Gesmede Wielen 40mm van de Aluminiumlegering ET Klantgerichte Kleur
| PCD: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Land Cruiser 20 Duim de Legeringswielen van de 21 Duim5×150 Replica
| Productnaam: | De standaard 20 duim van JWL 21 duim5x150 Oem vervangings offroad wielen voor Land Cruiser |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Schokbestendige Lichtgewichtstroom Gevormde Legeringswielen
| Naam: | Stroom gevormde wielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
Ééndelige Monoblock Gesmede Wielen voor Hoogste Raceauto's
| Productnaam: | Ééndelige Monoblock Gesmede Wielen voor Hoogste Raceauto's |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | aangepast |

