Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] bij elkaar passen 50 producten.
Materiaal van 17 Offroad Wielenchrome van de Duim6x114.3 Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
17 Duimpcd 5X150 SUV 4x4 Off Road Randen voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 Duimpcd 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wiel voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |
10mm ET van PCD 114.3mm 4x4 Off Road Randen voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Muti sprak 17 van het Wielranden A356.2 van de Duim Offroad Legering Grondstof
| Naam: | 17~20 de Autowielen van de duim4x4 offroad Legering |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
A356.2 de Randen van Matte Black Polished 17inch Off Road
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Vijf spraken de Diepe Concave 6 Rand van het Gaten6x114.3 Offroad Wiel
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
A356.2 sprak Materiaal Vijf Corrosiebestendige de Randen van 4x4 Off Road
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Goud 9 Duim 20 Duimranden 6 Handvat voor de Lichte Vrachtwagenbestelwagens van SUV
| naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering; 4x4 Off Road-Randen |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim; 20 duim |

