Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] bij elkaar passen 50 producten.
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Matt Black Aluminium Car Alloy-het Wiel omrandt 20 Duim PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
van de het Aluminiumlegering 4x4 van 20×12 6×139.7 de Vrachtwagenranden
| Productnaam: | van de het Aluminiumlegering 4x4 van 20×12 6×139.7 de Vrachtwagenranden |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Het Diepe Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 van de aluminiumlegering 17 Duim
| Naam: | 17 de Autowielen van de duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim 17 Duim |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
6x150 Offroad Rand van het Legeringswiel 9 Duimbreedte voor Suv-Bestelwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
5 de Legeringswielen van de gaten17×7 PCD5×114.3 Replica
| Merk: | KIPARDO |
|---|---|
| Naam: | De randen van de aluminiumlegering |
| Materiaal: | A356.2 |
Randen van aluminium de Engelse 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
18 19 van het het deelaluminium van de duimsport auto van de de legeringsauto de wielenranden
| Productnaam: | de auto van de aluminiumlegering rijdt randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Het schilderen, Dimond-aangepaste Besnoeiing, |

