Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ aluminum 139 7 pcd alloy wheels ] bij elkaar passen 50 producten.
OEM 5x150 17 Wielen van Duimoff road voor Toyota honda
| Naam: | 17 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Schokbestendige 16 17 18 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | De wielen van de de duim4x4 legering van KIPARDO 17 passen offroad 16 duim van 6X139.7 5X150 18 duim |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Schokbestendige 18 20 22 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | Offroad randen van de wielen lichte vrachtwagen 18 20 wielen van de 22 duim5x114.3 5X139.7 5X130 5X1 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Diepe Schotel 6 het Aluminiumlegering van Gaten6x139.7 4x4 Off Road Randen
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| Grootte: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
De aluminiumlegering PCD 5x150 Off Road rijdt de Rand van de 17 Duimvrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Zwarte Gemalen PCD Jante 17 schokbestendige Duim4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | PCD 6x139.7 17x9 17 van de het aluminiumlegering van duim offroad wielen de wielenranden |
|---|---|
| PCD: | 130mm, 127mm, 139.7mm |
| ET: | 10mm, 0mm, 12mm |
127mm PCD 18 Randen 4X4 van het Duim Offroad Wiel polijsten Zwarte Kleur
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
20 duim 6 trekt Offroad Rand van Suv 6x139.7 5x150 4x4 van de Legeringsbestelwagen voor Tacoma
| Naam: | 17 18 19 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |

