Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
Aluminium 17 Duim 6 Wielen van de Gaten Offroad 139,7 PCD Legering
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Randen van aluminium de Engelse 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,20x9 |
| Breedte: | 9 duim |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
16 17 duim6x139.7 4x4 Offroad Wielen Mesh Design With Chrome Rivets
| PCD: | 5x127,6x139.7, 5x150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 12mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Het gieten 17 Aftermarket Mag Wheels van de Duim5x114.3 BMW Legering
| Productnaam: | Het gieten 17 Aftermarket Mag Wheels van de Duim5x114.3 BMW Legering |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC (1 REEKS) |
| Wieltype: | Goed ontwerp |
A356.2 Materiaal 15 Duim 4 het Aluminiumwielen van de Gatengietvorm
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |
Het lichtgewicht 2 stuk smeedde Negatieve Compensatie4x4 Randen
| Productnaam: | 18 19 20 21 22 duim past 2 stuk gesmede negatieve het wielrand aan van compensatie offroad SUV |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Het gietende Aluminium 6x114.3 5x127 4x4 neemt Vrachtwagenranden op
| productnaam: | Het gietende Aluminium 6x114.3 5x127 4x4 neemt Vrachtwagenranden op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| Kleur: | brons/zwarte |
Vijf spraken de Diepe Concave 6 Rand van het Gaten6x114.3 Offroad Wiel
| Naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |

