Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
De aluminiumlegering PCD 5x150 Off Road rijdt de Rand van de 17 Duimvrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
van de de Gatenauto van 18inch 19inch 5 de Randen van het de Legeringswiel voor Chevrolet Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Het eindigen: | Zwart grijs kanon |
Aluminiumlegering 6 Gaten4x4 Off Road Randen met Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm, 150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Universele Gietende de Legeringswielen van het Auto17×9 6 Gat met Beadlock
| Productnaam: | Universele Gietende de Legeringswielen van het Auto17×9 6 Gat met Beadlock |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
Aftermarket de Wielen van de Replicalegering voor Land Rover Painting
| Productnaam: | Nieuwe Ontwerpaftermarket van de de Replicaauto van Legeringsranden de Legeringswielen voor Land Rov |
|---|---|
| Pasvorm voor: | LAND ROVER |
| Materiaal: | A356.2 |
Aftermarket Aluminiumlegering 19 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | 18 19 20 21 Aftermarket van het 22 duimaluminium randen van het legeringswiel met PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
17 18 Duim 5×100 5×112 5×114.3 het Rennen Aftermarket Legeringsranden
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepaste Kleur |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |
5 sprak het Positief van het Machinegezicht ET wankelde 5×120 17 Duim Randen
| Productnaam: | 15 16 17 18 duim 5 sprak het positief van het machinegezicht ET 5x120-de randen van het legeringswie |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
A356.2 Aluminiumlegering 4 Gat 17 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Fabrieks in het groot Nieuw Ontwerp 15 16 17 18 19 Rand van het de Legeringswiel van de 20 duim de Z |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
18 Wielen van Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag van de Duimauto
| Productnaam: | 18 Wielen van Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag van de Duimauto |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het nieuwe hete ontwerp van 2021 |

