Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 16 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 185 producten.
19 van de het Aluminium Gietende Legering van de Duimauto Universele de Wielenranden met PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35 mm, 40 mm, 42 mm, 38 mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6061 T6 Gewankelde Snelle de Legeringsauto Mag Wheels Rims van Velg
| Productnaam: | JWL VIA klaar om 17x8.5 19x9.5 te verschepen wankelde velg mag van de legeringsauto wielenranden 4x1 |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Het eindigen: | het schilderen/machinaal bewerkt/gemalen/gesneden/opgepoetst/geborstelde spiegel/chroom |
5×120 met hoge weerstand PCD 19 Duim de Legeringswielen van de 20 Duimreplica
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel |
VIA Gewankelde het Wielrand van de Aluminiumlegering 15 X 8 Duim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Garantie: | 3 jaar 100000km garantie |
15 16 17 18 19 20 Duimaftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
14 15 16 Duim4x100 4x108 5x114.3 5x100 Aftermarket Legeringswielen
| Productnaam: | Kipardo 14 15 16 duim4x100 4x108 5x114.3 5x100 aftermarket legeringswielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
C Klassenoem Vervangings18x8 Autoaftermarket Wielranden
| Materiaal: | KIPARDO 18X8 rijdt randen, 18 de legeringswielen van 5X112 5X120 voor c-klasse, de legeringswiel van |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
17 Duim5×114.3 A356.2 Aftermarket Mag Wielen
| Productnaam: | 17 Duim5×114.3 A356.2 Aftermarket Mag Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Range Rover 17 de Legering van het Duimpcd 6x139.7 Aluminium 17 Randen van Duimoff road
| Productnaam: | 22 rand van het de legerings offroad wiel van het duim6x139.7 aluminium |
|---|---|
| Pasvorm voor: | voor Boswachter Rover, lexus GX460 GX470 van Toyota Tacoma |
| Materiaal: | A356.2 |
9 duim 16 van de Randenchrome van Duimchrome Klinknagels Jeep Offroad Wheels
| ET: | 15mm, 12mm, 15mm, 12mm |
|---|---|
| sleutelwoord: | Mesh Design With Chrome Rivets |
| Het eindigen: | suikergoedred+chrome klinknagels |

