Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ forged concave wheels rims ] bij elkaar passen 17 producten.
17 het Wielranden van de Duimlegering, Lichtgewicht Gesmede Concave Wielenranden
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Aangepast |
| Garantie: | 3 jaar |
Het Wielrand van de douane diep Concave Gesmede Auto 18 - 22 Duim
| PCD: | klantgericht |
|---|---|
| ET: | klantgericht |
| Materiaal: | T6061 |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
Gesmede Concave Legering 20 19 18 Duim Gewankelde Randen
| Productnaam: | Gesmede Concave Legering 20 19 18 Duim Gewankelde Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Aftermarket 18 19 20 Duim Gewankelde Concave Gesmede Legeringswielen
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 Duim Gewankelde Concave Gesmede Legeringswielen |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
SS van de Legerings Gesmede Wielen van het Douane Concave Aluminium Randen 19 Duim 5 X 112
| PCD: | 98mm165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm50mm, 3mm90mm |
| Materiaal: | A6061-T6, het Wiel van de het Aluminiumlegering van A356.2 T6 |
KIPARDO de gietende Legering rijdt het Wielrand van 18 Duimal toyota polished milled alloy
| Productnaam: | KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2/Aluminium |
| Kleur: | Zilver |
Goud Opgepoetste Centrum Geborstelde Gezichtsmonoblock Gesmede Wielen met Anale FEA
| Naam: | KIPARDO 18 duim aan 22 duim aangepast gouden opgepoetst centrum met geborsteld gezicht 2 stukken ges |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Pas aan |
Brandstofbesparing 20 22 Duim5×120 Aftermarket Mag Wielen
| Productnaam: | Hete verkoop 20 22 aftermarket 4x4 van duim de zwarte wielen 5x120 rand van het de legeringswiel van |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
Aangepaste 5x120 18 Wielen TS16949 van de 20 Duim de Concave Legering
| Productnaam: | 5x120 18 20 duim concave legering rijdt randen 18 Aa 45/120 aa aa |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |

