Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ forged concave wheels rims ] bij elkaar passen 17 producten.
A356.2 Vossen 5x114.3 18 Aftermarket Mag Wheels van Legeringsranden
| Productnaam: | 17 18 19 duim vossen aftermarket automag wielenranden |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Duim6x139.7 Concave 4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Duim6x139.7 Concave 4x4 Off Road Randen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Douane4×4 Offroad Aftermarket Aluminiumwielen
| Productnaam: | wiel van de het ontwerp4*4 offroad Legering van 2020 het in het groot nieuwe van China |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De Amerikaanse Sportwagen sprak dun het Concave Aluminium van Legeringswielen A356.2 19 Duim
| Productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Sportwagen Concave Dunne Spoke 15 Wielen van de Duim Gietende Legering
| productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |

