Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 3 piece forged aluminium wheels ] bij elkaar passen 41 producten.
T6 rijdt het Gesmede Gietvormaluminium 17 Rand van het Duim de Zwarte A356.2 Automobielwiel
| Productnaam: | De zwarte Autolegering rijdt 17 duim gesmede zwarte aftermarket aluminiumwielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |
LSGZL 18 Duim Gesmede Legeringswielen voor Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiaal: | aluminium, |
5 de gat Gesmede Randen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | 5 de gat Gesmede Randen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |
De lichtgewicht 18 19 20 21 Wielen van het 22 Duimt6061 Gesmede Aluminium
| Productnaam: | 18 19 20 21 22 duim paste het gesmede wiel van T6061 aluminium met PCD 5x114.3 5x120 aan |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
A356.2 Materiaal 15 Duim 4 het Aluminiumwielen van de Gatengietvorm
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Garantie: | 3 jaar |
18 19 20 Duim 1 2 de Legeringswielen van het 3 stukken Zwarte Gesmede Aluminium
| Productnaam: | 18 19 20 Duim 1 2 de Legeringswielen van het 3 stukken Zwarte Gesmede Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Gat: | 5,6,8 |
de Wielen van het de Gietvormaluminium van 16×6 5×114.3 voor Toyota
| Productnaam: | de Wielen van het de Gietvormaluminium van 16×6 5×114.3 voor Toyota |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Het eindigen: | het schilderen/machinaal bewerkt/gemalen/gesneden/opgepoetste spiegel |
Aftermarket het Wielranden van het Legeringsaluminium voor Luxeauto
| Productnaam: | 2020 Nieuwe Ontwerpaftermarket Randen van het de Legeringsaluminium van de Wielhub voor Luxeauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | aangepast |
5 gat 19 de Legeringsranden van het Duimaluminium voor Mercedes-Autowielen
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 5 het Wielranden van de Gatenlegering 19 Duimranden voor Mercedes Car Wheels |
|---|---|
| kleur: | zilver |
| Gat: | 5,6 |

