Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 20 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 204 producten.
JWL VIA de Legeringsaftermarket van 18×8 5×100 5×112 5×120 Mag Wielen
| Productnaam: | JWL VIA de Legeringsaftermarket van 18×8 5×100 5×112 5×120 Mag Wielen |
|---|---|
| Stijl: | 2020 Nieuwe wielen van de ontwerplegering |
| Kleur: | blauw zilver, |
De aluminiumlegering PCD 5x150 Off Road rijdt de Rand van de 17 Duimvrachtwagen
| Naam: | Het Wielrand van de legeringsauto |
|---|---|
| Pcd: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Aluminiumlegering 6 Gaten4x4 Off Road Randen met Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm, 150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, 12mm |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
Aftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 21 randen van het de legeringswiel van het 22 duimaluminium voor auto met PCD 5 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
PCD 19 20 de Legerings4x4 Randen van 22 Duimoff road van 6×139.7 17
| Productnaam: | SUV 4X4 17 19 20 van de de randen offroad legering van de 22 duimauto randen van de het wielpcd 6X13 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
TS16949 18 Randenoem van de duimdouane Aanvaardbaar voor de Lichte Vrachtwagen van SUV
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Het eindigen: | De zwarte, polijst Black+Milling Window+Chrome Rivetrs |
A356.2 Landrover replica alloy wheels with Aangepast Embleem
| Productnaam: | Van het de Rand 2021 Jaar van landrover newly designed replica wheel de Legeringswiel |
|---|---|
| pasvorm voor: | Land Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
Zuinige 17 18 19 Duim 3 Stukken Gesmede Wielen
| Productnaam: | de fabrikant 2020 van China 17 18 19 Gesmede duim rijdt de rand van het de randenwiel van de autoleg |
|---|---|
| Materiaal: | Alunimun, Legering |
| Kleur: | Aangepast |
Replica AUDI Car Alloy Rims Size 20 21 het Wiel van de de Legeringsauto van het 22 Duimaluminium
| Productnaam: | Replica AUDI Car Alloy Rims Size 20 21 het Wiel van de de Legeringsauto van het 22 Duimaluminium |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
aftermarket 2020 de auto van de de legeringsrand van het autoaluminium rijdt legeringsrand 20 5x112-legeringsrand
| Productnaam: | aftermarket 2020 de auto van de de legeringsrand van het autoaluminium rijdt legeringsrand 20 5x112- |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |

