Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 20 inch car wheel rim ] bij elkaar passen 204 producten.
6x114.3 18 het Aluminiumranden van de duimdouane, 4Runner 18 Duimwielen
| naam: | 17 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
15 Duim 4 Gat Aangepaste de Legeringswielen van de Grootteauto, Wielen van Legerings de Automobielranden
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 4/8*100~114.3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De de Duimvrachtwagen van de Suvauto 17x9 rijdt 130mm PCD klantgerichte kleur
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
Aftermarket van de aluminiumlegering 5×120 PCD Mag Wielen
| Productnaam: | Aftermarket van de aluminiumlegering 5×120 PCD Mag Wielen |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
6x139.7 2500LBS wankelde 17 Wielen van de Duim Gietende Legering voor Range Rover
| Productnaam: | 17 omrandt het duim6x139.7 6x114.3 4x4 aluminium wielen met maximum lading 2500LBS |
|---|---|
| pasvorm voor: | Boswachter Rover |
| Materiaal: | A356.2 |
Het aangepaste Wiel van de Staplip Gesmede Legering 19 Duim voor A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiaal: | Aluminium T6061 |
Gesmede de Replicaaftermarket van de Aluminiumlegering Mag Wielen
| Productnaam: | In het groot van het de replicawiel van de Fabrieksprijs aftermarket van de het Aluminiumlegering Ge |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Auto 20 22 Duim5×120 Aftermarket Mag Wheels van de bronskleur
| Productnaam: | Auto 20 22 Duim5×120 Aftermarket Mag Wheels van de bronskleur |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
18 Duim 66.56mm de Gesmede corrosiebestendige Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Hittebestendige 20“ 21“ 22“ 5×112 5×114.3 5×120 smeedden de Wielen van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materiaal: | Legeringsaluminium |
| Kleur: | Aangepast |

