Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch offroad wheel rims ] bij elkaar passen 66 producten.
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De Legeringswielen van de Camryreplica
| Productnaam: | Oem van JWL de standaard 17“ 18“ randen van de vervangingsauto voor Camry |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
aftermarket 2020 de auto van de de legeringsrand van het autoaluminium rijdt legeringsrand 20 5x112-legeringsrand
| Productnaam: | aftermarket 2020 de auto van de de legeringsrand van het autoaluminium rijdt legeringsrand 20 5x112- |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Aluminium 17 Duim 6 Wielen van de Gaten Offroad 139,7 PCD Legering
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
17 Wielen van de het Aluminiumlegering van duimoff road
| Productnaam: | 17 Wielen van de het Aluminiumlegering van duimoff road |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |

