Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch offroad wheel rims ] bij elkaar passen 66 producten.
5 de Legeringswielen van de gaten17×7 PCD5×114.3 Replica
| Merk: | KIPARDO |
|---|---|
| Naam: | De randen van de aluminiumlegering |
| Materiaal: | A356.2 |
6 van het de Wielenaluminium van de gatenlegering Offroad 6x139.7 de Legeringswiel voor de doorwaadbare plaats van Toyota
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6 de Legering van het handvatenaluminium rijdt 20 Duim 6x139.7 voor het landkruiser van Tacoma f150 Toyota
| naam: | De legering rijdt 20 Duim 6x139.7 voor Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | Vele kleuren, steunen ook aangepast |
20 duim 6 trekt Offroad Rand van Suv 6x139.7 5x150 4x4 van de Legeringsbestelwagen voor Tacoma
| Naam: | 17 18 19 de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
De de Duimvrachtwagen van de Suvauto 17x9 rijdt 130mm PCD klantgerichte kleur
| PCD: | 130mm, 139.7mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
Schokbestendige 18 20 22 Duim4x4 Off Road Randen
| Naam: | Offroad randen van de wielen lichte vrachtwagen 18 20 wielen van de 22 duim5x114.3 5X139.7 5X130 5X1 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
JWL VIA de Randen van 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road met Pcd
| Productnaam: | heet verkopend 4x4 offroad het wiel16x8 17x8 offroad wiel van 2021 met de rand van de de wielenauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Het gietende Aluminium 6x114.3 5x127 4x4 neemt Vrachtwagenranden op
| productnaam: | Het gietende Aluminium 6x114.3 5x127 4x4 neemt Vrachtwagenranden op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| Kleur: | brons/zwarte |
Goud 9 Duim 20 Duimranden 6 Handvat voor de Lichte Vrachtwagenbestelwagens van SUV
| naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering; 4x4 Off Road-Randen |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim; 20 duim |

