Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 18 inch aluminum alloy wheels ] bij elkaar passen 235 producten.
OEM 18 Gietende de Legeringswielen van het Duim5x120 5x112 Zwarte Smeedstuk
| productnaam: | 18 19 van de het Aluminiumlegering van de 20 Duim5x120 5x112 zwarte kleur het Smeedstukoem Aftermark |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60PCS |
PCD van het 22 Duimaluminium van 6×139.7 20 de Legeringsranden voor BOSWACHTER ROVER
| Productnaam: | Nieuw ontwerp 20 de wielen van de de randenpcd 6x139.7 replica van het 22 duimaluminium voor Amerika |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Zuinige 18 19 de Legeringswielen van de 20 Duimreplica
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | Pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Sportwagen Concave Dunne Spoke 15 Wielen van de Duim Gietende Legering
| productnaam: | Amerikaanse sportwagen concave dunne spoke 15 16 17 18 19 wielen van de duimlegering |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4PCS |
5x120 Aftermarket Gesmede Wielen 42mm van de Aluminiumlegering ET
| Pcd: | Aangepast |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Garantie: | 3 jaar |
18 Duim 66.56mm de Gesmede corrosiebestendige Wielen van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Kipardowielen PCD 5x120 19 wielen van de duimlegering voor BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |
Kipardo 22 de Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Garantie: | 3 jaar |
De zilveren het Eindigen PCD 5x114.3 Gesmede Aangepaste Kleur van de Aluminiumlegering Wielen
| PCD: | 130mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm, 114.3~139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Garantie: | 3 jaar |
Multipcd-Legeringswiel 5 de Gaten Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Garantie: | 3 jaar |
15 Duim Gesmede Wielen van de Aluminiumlegering 110mm CITIZENS BAND Concaaf Ontwerp
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm, 44mm |
| Garantie: | 3 jaar |

