Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ multi spoke 6x139 7 wheel ] bij elkaar passen 4 producten.
Het zwarte Brons R20 6x139.7 rijdt Multispoke Ontwerp voor Offroad Auto
| Pcd: | 139.7mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Garantie: | 3 jaar |
13 duim 17 Duim Multispoke Zwarte Gietende Legeringswielen
| productnaam: | 13 14 15 16 17 duim multispoke zwarte aftermarket gegoten wielen van de legeringsauto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4pcs |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
6 de Legering van het handvatenaluminium rijdt 20 Duim 6x139.7 voor het landkruiser van Tacoma f150 Toyota
| naam: | De legering rijdt 20 Duim 6x139.7 voor Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Het eindigen: | Vele kleuren, steunen ook aangepast |
1

