Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ customized forged alloy wheel ] bij elkaar passen 212 producten.
Aftermarket het Wielrand van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | Aftermarket 18 19 20 21 randen van het de legeringswiel van het 22 duimaluminium voor auto met PCD 5 |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
Aftermarket 17 18 19 de Autoranden van het Duim5×120 Aluminium
| Productnaam: | HETE het Verkopen Hoge Prestaties 17 18 het Wiel van de 19 duimauto met 5X120-aluminiumranden |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2020 |
| Kleur: | Zwart |
Aluminiumlegering 17 Duim17×7.5 4x4 Off Road Randen
| Productnaam: | van de de duim4x4 auto van China de in het groot 17 wielen van de de randen17x7.5 legering voor auto |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Brandstofbesparing 20 22 Duim5×120 Aftermarket Mag Wielen
| Productnaam: | Hete verkoop 20 22 aftermarket 4x4 van duim de zwarte wielen 5x120 rand van het de legeringswiel van |
|---|---|
| Materiaal: | T6061 |
| Kleur: | Aangepast |
18 Wielen van Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag van de Duimauto
| Productnaam: | 18 Wielen van Rim Aluminum Alloy Aftermarket Mag van de Duimauto |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het nieuwe hete ontwerp van 2021 |
Oem 22 Duimwaaier Rover Replica Wheels 120mm Aluminiumlegering
| Pcd: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Garantie: | 3 jaar |
De autolegering rijdt 18 duim 5X114.3 PCD rennend het gesmede wiel van het ontwerpaluminium
| Productnaam: | De autolegering rijdt 18 duim 5X114.3 PCD rennend het gesmede wiel van het ontwerpaluminium |
|---|---|
| Stijl: | Nieuwe ontwerp gesmede wielen |
| Kleur: | Zilver |
Aangepast 18“ Gietende Aftermarket Aluminiumwielen
| Productnaam: | De aangepaste Aftermarket de Fabrieks In het groot Aangepaste Ernst van het Aluminiumwiel smeedde 18 |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCs |
| Wieltype: | het ontwerp van 2021 |
JWL VIA de BMW Gesmede Wielen van Aluminiumranden 8,5 Duim 19 Duim
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiaal: | LEGERING, Aluminium |
Stroom die 17 18 19 duim Gesmede Autowielen vormen
| Productnaam: | Stroom die 17 18 19 duim Gesmede Autowielen vormen |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6 |
| Kleur: | Aangepast |

