Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] bij elkaar passen 144 producten.
Aftermarket 17 18 19 de Autoranden van het Duim5×120 Aluminium
| Productnaam: | HETE het Verkopen Hoge Prestaties 17 18 het Wiel van de 19 duimauto met 5X120-aluminiumranden |
|---|---|
| Stijl: | het nieuwe ontwerp van 2020 |
| Kleur: | Zwart |
VIA Gewankelde het Wielrand van de Aluminiumlegering 15 X 8 Duim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Garantie: | 3 jaar 100000km garantie |
127mm PCD 18 Randen 4X4 van het Duim Offroad Wiel polijsten Zwarte Kleur
| PCD: | 127mm, 130mm, 139.7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Garantie: | 3 jaar |
18“ 19“ 20 de“ Gewankelde Rand van het de Autowiel van de Aluminiumlegering
| Productnaam: | WL standaard 18“ 19“ 20“ gewankelde de legeringswielen van de aluminiumauto voor groothandel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
17 18 19 Randen van het duim6x139.7 4x4 matte zwarte offroad wiel
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
18“ 19“ van de het Aluminiumlegering van PCD de 5×114.3 Gegoten Rand van het de Autowiel Offroad
| Productnaam: | Hoog - kwaliteit 18 19 randen PCD 5x114.3 van de duimauto goot offroad de autowielen van de aluminiu |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Aangepast |
Concave Diepe Schotel 6 Handvaten de Bandranden van het 20 Duim6x139.7 Aluminium
| Pcd: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 5mm |
| Garantie: | 3 jaar |
KIPARDO de gietende Legering rijdt het Wielrand van 18 Duimal toyota polished milled alloy
| Productnaam: | KIPARDO poetste Gemalen 18 Duim Al Toyota Casting Alloy Wheels op |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2/Aluminium |
| Kleur: | Zilver |
17 de Autowielen van de Duima356.2 Aluminium Gegoten 5x127 Legering
| productnaam: | van de de legeringsauto van de 17 duim originele fabriek aluminium gegoten het wielrand |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60PCS |
Corrosiebestendige Originele de Legeringswielen van BM
| Productnaam: | 15 16 17 18 die de legeringswiel 5x130, aftermarket wielrand van 19inch 4x100 5x112 in China 00516 w |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |

