Alle producten
-
Gietende Legeringswielen
-
De gesmede Wielen van de Aluminiumlegering
-
Stroom Gevormde Legeringswielen
-
De Wielen van de replicalegering
-
Aftermarket Mag Wielen
-
4x4 Off Road-Randen
-
Monoblock Gesmede Wielen
-
2 stukken gesmede wielen
-
3 stukken gesmede wielen
-
17 Duim Gewankelde Randen
-
18 Duim Gewankelde Randen
-
19 Duim Gewankelde Randen
-
Lucas Mendesontzagwekkend wiel, goede kwaliteit en aardig ontwerp. dank u voor uw snelle reactie en de dienst -
Konstantin kulebakinHet is een sleeporde, omdat het de eerste keer voor me is om gesmede wielen te kopen. Eigenlijk, is het goed met een waarde van! En elk van mijn klanten zijn tevredenstellen kwaliteit. Ik schaaf een nieuwe orde, snelle levering van Shanghai Rimax de zeer, geloof ik alles vóór Chinese vakantie kan worden gebeëindigd!
zoekwoorden [ 20 inch 6x139 7 wheel ] bij elkaar passen 58 producten.
17 Wiel van de Duim6x139.7 het diep Concave Offroad Legering voor Range Rover
| Naam: | 17 de Autowielen van de duim4x4 Legering |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim |
20 duim6×139.7 5×150 4x4 Off Road Randen
| Naam: | 20 duim rijdt offroad mag randen van het randen6x139.7 5x150 4X4 wiel |
|---|---|
| Materiaal: | A356.2 |
| Kleur: | Pas aan |
6 gat 20 Duim6×139.7 4x4 Off Road Randen
| Materiaal: | A356.2 |
|---|---|
| Kleur: | pas aan |
| Het eindigen: | Chrome/poetsmiddel/borstel/machinagezicht |
Het Diepe Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 van de aluminiumlegering 17 Duim
| Naam: | 17 de Autowielen van de duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 17x9 |
| Breedte: | 9 duim 17 Duim |
Goud 9 Duim 20 Duimranden 6 Handvat voor de Lichte Vrachtwagenbestelwagens van SUV
| naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering; 4x4 Off Road-Randen |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim; 20 duim |
6x139.7 de diepe Concave 6 Offroad Wielen van het Gatenaluminium
| Pcd: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 44mm/19mm |
| Garantie: | 3 jaar |
20x12 PCD die 20 Duim4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Randen spint
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Garantie: | 36 maanden |
6 van het de Wielenaluminium van de gatenlegering Offroad 6x139.7 de Legeringswiel voor de doorwaadbare plaats van Toyota
| naam: | 4x4 offroad Wielen van de Legeringsauto |
|---|---|
| GROOTTE: | 17x9,18x9 |
| Breedte: | 9 duim |
20 de Legerings4x4 Offroad Randen van het duim6x114.3 6x139.7 Aluminium voor meer cruisier Toyota FJ
| Naam: | de Autowielen van de 20 duim4x4 Legering |
|---|---|
| Grootte: | 20X9 |
| Breedte: | 9 duim |
18 Duimpcd 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wiel voor Lichte Vrachtwagen
| Naam: | 4x4 offroad het Wielrand van de Legeringsauto |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

